Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Magdalena :)

Guzki podskórne na stopie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena :)
Mojemu dziecku na lewej stópce wyskoczyło pare grudek ,była u lekarza w Anglii bo tam obecnie mieszkamy i trafiła do szpitala.Leżała 3 dni,a oni nie wiedzieli co to jest.Lecz dali jej dożylnie antybiotyk.Po 3 dniach wyszla do domu,gdzie też przepisali antybiotyk.Minęło 2 tygodnie a grudki nadal są.Co to może być?Czy można samemu leczyć czy trzeba isc do doktora w Polsce?W Anglii lekarze sie nie znają na swojej pracy.Zrobili jej rentgen stópki i pobrali krew ale nadal nawet nie przypuszczali co to może być.Poradźcie mi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
W takim przypadku duże znaczenie mają informacje odnośnie środków czystości, do prania, uczulenia, charakter zmian. Dużo szczegółów. Najlepiej udać się do doświadczonego pediatry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
Mam również to samo, na wewnętrznej stronie lewej pięty. Też mieszkam w Anglii. Do lekarza na razie z tym nie idę, bo nie są te guzki bolesne, tyle, że jakoś tak to troszkę dziwnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Emilka
mam pytanie moja 6 letnia córeczka ma na boku prawej stopki guzka który ja pobolewa . jak by się przyjrzeć jest w krztałcie półkola pod skóra. co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiki
Właśnie też szukam w internecie,co to jest bo znowusz pojawiły się na drugiej stopie,jestem osobą dorosłą ,i myśle ze dostałam tego w Niemczech,brałam prysznic ale stałam w wannie bez zatkania wanny korkiem i woda z rur dostawała sie do wanny ,od tej pory zauważyłam te podskurne guzki na stopie i małe czerwone kropki.ostatnio ,próbowalam cos z tym guzkiem sama zroboć nawet swędział,mam masć niemiecką Multilind z nystatyną czyli przeciw grzybiczą ,smaruje ,a ze mnie tak swędziało ,robilam tak z tym guzkiem jakbym go wyciskała ,a gdy skora sie uniosła po prostu ją przecielam bo to tam siedzą te zarazki i znowusz posmarowałam mascią przeciw grzybiczą jest lepiej walczę z tym juz dosc dlugo ale mysle ze dobiegam końca bo wiem co z tym robić,po jakimś czasie skóra sama schnie i pęka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.