Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ostre, nasilające się bóle brzucha przy przepuklinie pachwinowej


Gość Maria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mój mąż ma zdiagnozowaną przepuklinę pachwinową obustronną (wyhodowaną przez kilka lat). W końcu zgodził się na pójście do lekarza. Jednak nie powiedział w gabinecie wszystkiego. Ma bóle brzucha (nie w miejscu pachwin), które nasilają się teraz z kazdym dniem. Mąż, który zawsze był *twardzielem * i nic mu nie doległo teraz potrafi zwijać się z bólu. Szkodzi mu nawet stanie czy spacer. Operacje ma zaplanowana za kilka tygodni - jednodniową, najpierw z jednej strony, za miesiąc z drugiej. Nie mial jednak wykonanych żadnych badań, ani USG, ani badania krwi, zupełnie nic. Nie powiedział w gabinecie równiez o tym, ze w ostatnich miesiącach schudł conajmniej 10kg z niewiadomej przyczyny. Bóle brzucha mojego męża nie są połączone z wymiotami i innymi objawami wskazującymi na jelito uwięźnięte. Jednak bardzo mnie niepokoją. Panie Doktorze, czy te bóle są niegrożne i moga być spowodowana właśnie przepuklina pachwinową? Czy powinnam męża skłonić do wykonania jakichś badań? Jeśli tak, to jakich? Czy zmusić go do ponownego pójścia do lekarza, jeszcze przed operacją? Bardzo proszę o pilna odpowiedź i z góry dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×