Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból ręki po wysiłku na siłowni


Gość Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od ponad jednego roku ćwiczę na siłowni. Pewnego razu postanowiłem poćwiczyć na dużo większych ciężarach niż zwykle. Od razu po ćwiczeniach nic mnie nie bolało. Obudziłem się w nocy, i tak mocno bolała mnie prawa ręka że myślałem że będę płakał z bólu. Wziąłem Ibuprom, ale nie za bardzo pomogło, przestało boleć dopiero wieczorem. Nie ćwiczyłem przez jakieś 2 tygodnie, a potem wróciłem do starych ćwiczeń. Ręka tylko troszke bolała ale nie utrudniało to wogóle ćwiczeń. No i dzisiaj nosiłem kilkanaście 50 kg worków. Nie minęło 5 minut, a ręka znowu zaczęła tak strasznie boleć. Co to może być, nie boli mnie mięsień tylko tak jakby ręka w środku, od barku do łokcia. I nie jest to pulsujący ból tylko ciągły. Bardzo prosze o odpowiedz, pozdrawiam i z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dolegliwości zapewne związane są z przeciążeniem stawów, ścięgien i przyczepów mięśni rąk i przedramion. Proszę odpocząć, a dolegliwości na pewno miną. Nie ma się czemu dziwić, że takie dolegliwości występują przy tak dużym wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpoczynek? mi tez to wlasnie powrocilo. obalalem kolege na ziemie i walsnie poworiclo mam 17 lat gdy mialm 15 ten bol towarzyszyl mi przez pare miesiecy codziennie w szkole jak zrobilem cos reka na przerwie bol trwal przez 15 minut na lekcji jak nic reka nie robilem przechodzilo, i teraz powrocil bol jest straszny ale do zniesienia straszny w tym sensie ze nie da sie nic zrobic :) ja wykrecam reke na lewo i prawo troche mi to pomaga ale na 2-3 sekundy a za chwile bol jest taki sam jak nie wiekszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×