Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dieta i ćwiczenia na libido i wzmocnienie erekcji


Gość Dominik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam bardziej pytanie niż problem... Chciałbym się dowiedzieć jak można skutecznie (i naturalnie) wpłynąć na swoją sprawność seksualną. Nie wiem czy akurat ten dział jest właściwy, ale na pewno uzyskam tutaj odpowiedź spełniającą moje oczekiwania. Pierwsza sprawa. Libido. Czytałem, że zależy od ilości testosteronu, psychiki i innych tego typu skomplikowanych rzeczy. Zatem moje pierwsze pytanie brzmi: jak, w naturalny sposób, nie faszerując się pigułami o składzie chemicznym zbliżonym do Domestosa, zwiększyć libido? Co należy jeść, ogólnie jak na nie pozytywnie wpłynąć? Następna rzecz... Nazwijmy to *jakość* erekcji. Z tego co udało mi się wywnioskować to powinno się ćwiczyć mięsień Kegla czy coś takiego. No i znowu: czy jest jakiś sposób żeby tą erekcję ulepszyć naturalnie? A zatem* jak zwiększyć libido? jak poprawić erekcję oraz ilość spermy? Po prostu jak poprawić swoją SPRAWNOŚĆ SEKSUALNĄ? Czy są jakieś ćwiczenia, co jeśli chodzi o aktywność fizyczną? Jakie konkretnie produkty trzeba spożywać i w jakich ilościach? Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dieta i ćwiczenia są bardzo ważne. Fajnie, jeśli dodatkowo udało by się na przykład trochę ograniczyć stresy, ale wiadomo jak to jest.. Ja się wspomagam kulami WEILI - naturalny preparat, a rezultaty są naprawdę świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×