Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kamil

Bardzo duży ból penisa uniemożliwiający uprawianie seksu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamil
Mam 22 lata, jestem prawiczkiem i nie mogę w ogóle uprawiać seksu. Po pierwsze kiedy staje mi penis nie mogę prawie w ogóle zsunąć z niego napletka, nie pisząc już o bólu jaki wtedy występuje. Po 2 kiedy ściągnę napletek bardzo boli mnie penis, tak bardzo, że kiedy chcę wejść w swoją dziewczynę to mi po prostu opada. Próbowałem już wiele razy wejść w swoją dziewczynę, ale nigdy to mi się nie udało, główną przyczyną jest zawsze duży ból jaki mi towarzyszy przy czynnościach, które wyżej wymieniłem. Ten ból towarzyszył mi od zawsze. Nawet kiedy ściągam napletek i się dotykam np. w celu umycia penisa bardzo mnie boli. Nie będę ukrywał, że jestem zdesperowany. Z dziewczyną jestem od przeszło 2 lat i jestem pewien, że z nią jest wszystko w porządku. Proszę odpowiedzieć mi na moje pytania i w szczególności poradzić mi jakie środki i czynności mam przedsięwziąć, żeby nie odczuwać bólu i móc się kochać ze swoją dziewczyną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Na pewno z tym problemem musi Pan udać się do urologa. Prawdopodobnie jedynym skutecznym sposobem leczenia będzie operacja. Objawy, które Pan opisuje sugerują stulejkę. Jeśli to stulejka w Pana wieku nie ma innego skutecznego sposobu leczenia jak tylko zabieg. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość oliwer
a ja mam podobne objawy ale u mnie sie dzieje coó trochę innego to tak jak chcem wejść w moją dziewczyne to zupełnie nie czuje penisa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ANDRZEJ
a ja jak tylko zacznę ruchac sie z dziewczyna to po kilku minutach mnie boli i dalej nie moge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomasz89
Witam mam 20 lat podczas czestego uprawiania seksu z dziewczyna skóra otaczająca napletek popękała i zrobiły sie rany i strasznie boli nie moge wyciągnąc napletka do tego mam wypryski na skórze penisa i ból w środku prosze napiszcie szybko ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sebastian
Witam mam 14 lat i czasami się masturbuje i jeszcze nigdy nie próbowałem ściągnąć napletka ponieważ boje się ze to będzie bolało. Jedynie dziś odważyłem się ściągnąć napletek i zauważyłem ze mój żołądź ma taki dziwny kolor (tak jak by fioletowy). Kiedyś jak jeszcze bylem młodszy postanowiłem dotknąć żołędzia i poczułem taki nawet spory ból i od tamtego czasu nie chce dotykać żołędzia bo się boje ze będzie bolało:( Proszę o pomoc co mam robić.. Czy ściągać napletek częściej i masturbować się ze ściągniętym napletkiem.. iść z tym do lekarza?.. PROSZĘ O SZYBKA ODPOWIEDZ Z góry dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ssss
do Sebastiana: żołądź ma taki kolor więc nic sie nie przejmuj to żadna dysfunkcja musisz przyzwyczaić się do dotykania jej bo jest bardzo wrażliwa z czasem zacznie to przynosić ci przyjemność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kuba
Mam taki sam problem Jak sie dotkne to boli i mam filetowy kolor rzolędzia i po raz pierwszy zdiąłem napletek bo mam chyba zrośnięty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ady
Ech ja sie boje mam 13 lat a mam malego jakbym mial 10 co jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Przemo
Co ma być? małego masz poprostu:d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.