Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból głowy, drętwienie rąk i sztywnienie karku przy zmianach zwyrodnieniowo dyskopatycznych w kręgosłupie


Gość Malgorzata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malgorzata

Szanowny panie doktorze moje pytanie dotyczy wyniku mr ktore brzmi nastepujaco splycenie lordozy szyjnej wielopoziomowe zmiany zwyrednieniowo-dyskopatyczne cechy odwodnienia krazkow miedzykregowych na poziomieC3iC4,C4iC5,C6iC7 wypuklina typu bulging struktur krazka miedzykregowego ma 2mm dokanalowo z modelowaniem worka oponowego.Na poziomie C5i C6 szerokolukowa tylna potruzja struktur krazka miedzykregowego ma 2mm dokanalowo z modelowaniem worka opnowego i niewielkim zmniejszeniem przedniej rezerwy plynowej pajeczeniowki.W zakresie portruzji strefa o podwyzszonym sygnale w obrazach T2-zaleznych-ognisko pekniecia pierscienia wlokniastego krazka miedzykregowego.Panie doktorze od 4 miesiecy oprocz bolu glowy doszly zawroty glowy,drzenia palcow u rak i drentwienie przedewszystkim prawej reki.sztywnieje mi rowniez kark.Czasami mam uczucie jakbym miala stracic przytonosci.Bylam u nueurologa przepisala mi bellargot i propanadol.Bellargot zazywalam ale niewidze poprawy a propanadol nie poniewaz jak mi powiedzial magister w aptece obniza cisnienie a ja jestem nisko cisnieniowcem.Nie wiem co mam robic i do jakiego udac sie lekarza czy moje dolegliwosci sa zwiazane z kregoslupem szyjnym.Lekarz rodziny kazal mi nosic kolnierz ortpedyczny a neurolog powiedziala ze nie nosic. Stwierdzila zeby sie nie przejmowac dolegliwosciami i normalnie zyc.Na moje pytania co oznacza moj wynik mr odpowiedziala ze kazdemu cos kiedys peka i sie nie przejmowac.Rehabilitacji jak narazie nie wymagam.Przeciesz mam dopiero 41 lat a czuje sie na 70 lat.Z powazaniem Malgorzata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo i jeszcze bolą mnie gałki oczne a prawe oko mnie piecze a dzisiaj jeszcze podskoczyło mi ciśnienie w ogóle cała prawa strona pleców mnie boli od kilku tygodni a w tej chwili mam ból przypominający ból zatok nad oczami nie mam pojęcia do kogo się udać bo lekarz rodzinny uważa że zmyślam sobie i wmawiam choroby mówi weź się w garść i głowa do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo i jeszcze bolą mnie gałki oczne a prawe oko mnie piecze a dzisiaj jeszcze podskoczyło mi ciśnienie w ogóle cała prawa strona pleców mnie boli od kilku tygodni a w tej chwili mam ból przypominający ból zatok nad oczami nie mam pojęcia do kogo się udać bo lekarz rodzinny uważa że zmyślam sobie i wmawiam choroby mówi weź się w garść i głowa do góry. Gówno chyba nikt tego nie czyta!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×