Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paweł

Kulka na penisie pod skórą

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł
Witam! Od tygodnia czasu na penisie pod skórą tak mi się wydaje że na żyle wyczułem kulkę ok 3mm. Gdy nacisnę mocniej na tą kulkę to się zmniejsza i całkowicie ginie i po paru minutach powraca. Podczas wzwodu jest też wyczuwalna. Nie wystaje ponad skórę tylko jest cały czas w środku. Nic mnie nie boli nie mam żadnych zaczerwienień. Dwa lata temu też coś takiego miałem i samo zginęło. Dziękuję i Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno napisać bez badania co to może być. Może to tylko poszerzone naczynie żylne. Jeśli masz wątpliwości udaj się z tym problemem do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość D22
witam mam podobny problem,jakieś 5 miesięcy temu wyczułem delikatny ból u nasady penisa ok 1,5cm od samej nasady po prawej stronie,wyczułem delikatne zgrubienie ,które nacisnąłem delikatnie po czym zaczęło ono puchnąć.po paru dniach opuchlizna zeszła ale pozostała mała kulka ok2mm pod skórą.Mogę nią przesówać dusić itd nie boli nic z niej nie wychodzi,i chciałbym dodać ze ta kulka nie jest dokładnie pod skórą a raczej w niej.co robić czym to smarować tak aby zeszło??czy możliwe ze ta kulka to jakaś blizna po zapaleniu jakiegoś naczyńka lub coś w tym stylu??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mateuszz
ja mam to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karoll
A dokładniej? Może wesprzesz swój przypadek jakimiś fotkami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktor
Mam tak samo i zaczynam się tego bać chociaż to nie boli ale wygląda jak drugi kapelusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość qurczak
Choroby penisa na stronie dużo zdjęć http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.