Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból gardła, katar i brak apetytu po stosunku analnym


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, Nie jest to właściwe miejsce, ale nie mogłem znależć odpowiedniego działu. Chciałem się zapytać jakie objawy ma wirus hiv... podobno kilka dni po zakażaniu zaczyna dolegliwa gorączka, wysypka, obajwy grypy... Jestem gejem ok 2 tyg. temu miałem stosunek analny ja w roli A. Wczasie stosunku zsunęła mi się prezerwatywa, odrazu zorientowałem się, że coś nie jest tak i założyłem nową, ale nie jestem pewien czy mój penis nie dotkną odbytu... (na 99% nie)... nazajutrz rano obudził mnie ból gardła, początkowy katar i taka pusta w brzuchu, ogólnie apetyt mi nie dopisywał przez 2-3 dni później czułem się normalnie Nie wiem czy powinienem się zacząć martwić... trzy dni przed stosunkiem biegałem ale byłem dość źle ubrany a na dworze było chłodno... natomiast tydzień temu przed stosunkiem spędziłem trochę czasu na dworze gdy było napawdę zimno. Nie wiem czy te objawy było spowodowane sexem czy był to po prostu lekkie przeziębienie... Innych obojów nie zauważyłem... nie miałem żadnej wysypki czy zmian skórnych... Czy powinienem pójść na badania z naciskiem na hiv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim objawy nie wystąpiły by tak szybko, po drugie piszesz że od razu się zorientowałeś i twój penis mógł co najwyżej dotknąć odbytu, nawet jeśli by dotknął to mało prawdopodobne abyś się od tego zaraził. Dla spokoju możesz wykonać test, jednak nie wcześniej jak po 4 tygodniach od stosunku. W internecie znajdziesz miejsca w których wykonasz go bezpłatnie i anonimowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam podobna sytuacje, minely dwa dni po stosunku, w pierwszy dzien poczulem bol gardla na drugi powiekszony wezzeł chlonny i gorączka. Seks uprawialem bez zabespieczenia.. nie wiem co myslesc o tym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×