Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny ból brzucha podczas wypróżniania po porodzie


Gość Aneta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! moj problem z bolem brzucha zaczol sie w 2008 roku po porodzie. Minoł tydzien po porodzie kiedy odwazylam sie wyproznic z pomoca czopka . potem zaczol sie koszmar ,kiedy za kazdym razem mialm potrzebe dostawalam ostrych boli u dolu brzuch, tak jakby jelita ,podczas wypruznianiu tez trwal okropny bol.raz nawet sie zdazylo ze bol byl tak silny poczulam ucisk na macice i zemdlalam . Mialam robiona kolonoskopie , ale badanie nic nie wykazalo poniewaz lekarz przebadal tylko 30cm jelita , bo nie moglam wyczymac z bolu .Nigdy w czesniej nie mialam takich problemow . Nadal dostaje boli kiedy mam sie wyproznic i czasami przy wzdeciach . kiedy mam takie bole konczy sie to biegunka . Czy to cos powaznego ?przepraszam za bledy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! JA mam podobne dolegliwości, ale nie mam aż tak dużych bóli brzucha, lecz strasznie wzdęty brzuch jest jak balon 16 sierpnia będę miała robioną kolonoskopie zobaczymy co wykaże to badanie. Lekarze podejrzewają u mnie zrosty po operacji wyrostka robaczkowego. Mam jeszcze straszne problemy z wypróżnieniem się, bardzo chce mi a nie mogę! Może masz skręt jelit :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia co to moze byc nigdy nie mialam problemow z brzuchem i jelitami,. Skret jelit ? o boze jak to brzmi, czym by to moglo byc spowodowane ? , jak to sie leczy ? mialam robiona kolonoskopie i nie chce straszyc ale to bolesne badanie , jesli miala bym powturzyc to badanie to tylko z uspieniem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×