Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jabłka Adama, chowająca się przy nacisku gulka pod żebrami i przewlekły ból jądra


Gość Marcin z Bielska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin z Bielska

Dzień dobry. Od ok 3 miesięcy boli mnie jabłko adama, pod prawymi żebrami mam bóle, wyczuwam tam jakąś gulkę, kiedy naciskam na nią to tak jakby się chowała pod żebro i wyskakiwała spowrotem kiedy wezmę palec. Czuję ją również kiedy się schylam, tak jakby zachaczała mi o żebro. Bóle po żebrami pojawiają tez z lewej strony blisko zołądka i na plecach pod żebrami. Mam bóle zołądka, uczucie gorąca w zoładku i w miejscu gdzie znajduję się splot słoneczny. W przyszłą środę tj 3 sierpnia ide n usg szyi i mam nadzieję ze dowiem się co jest z jabłkiem adama. 22 sierpnia z kolei ide do gastrologa z zołądkiem bo mój lekarz podejrzewa refluks. Boję się że mam raka z przeżutami od jądra które też mnie boli od długiego czasu a ostatnio na prawym jądrem wyczułem jakąs jakby narośl, miękka wielkosci ok 1 cm boli gdy naciskam. Dodam ze od kilku miesięcy podczas wystrysku mam bardzo małą ilośc spermy. Co mi jest? Zapomnialem dodac, usg maielm dwa razy robione, wyniki dobre oprócz pogrubiałej sciany dwunastincy, rozdętego jelita grubego i bardzo duzej ilosci gazów i zalegań. bralem tabletki na wyregulowanie jelita ale nic nie pomogło.dodam jeszcze ze mam bóle w odbycie bardzo silne czasami ale krótkie ok1-2 sekundy, czasami czuje ten sam ból równoczesnie w brzuchu na dole. mam 28 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×