Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nawrót kłykcin kończystych po wypalaniu


Gość wrozka81

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wrozka81

Dzień dobry. Chciałam się dowiedzieć czy zabieg wypalania kłukcin kończystych został prawidłowo przeprodzony gdzie okolo 2 miesięcy po zabiegu wypalania mam nawrót kłykcin. Co mam zrobić???? Podać się następnemu zabiegowi czy poprosić o leczenie farmakologiczne i czy anemia spowodowała tak szybki nawrót choroby ????? Z góry dziękuje i czekam na odpowiedz na moje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłykciny już tak mają, że lubią nawracać. W końcu to wirus... Jeśli nie chcesz powtarzać wypalania to spróbuj może u dermatologów. Oni mają jakieś tajemne mikstury :) Kłykciny można również wymrażać albo usuwac laserem CO2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wrozka81

A mam pytanie czy jest taka możliwość podania mi nazwy jakiś maści bo obecnie przebywam zagranicą i nie mam możliwości w najbliszym czasie na powrót do polski ( jeszcze 3 miesiące mam umomy) a boję się, że to się jeszcze bardziej rozprzestrzeni. Mam też pytanie czy jak zaczne brać żelazo w tabletkach czy kłykciny będą się szybciej rozmnażać ??? Z góry dziekuję za odpowiedz i czekam na następną odpowiedz. Mam też pytanie czy jak zaszczepie się przeciwko raka szyjki macicy i usunę znowu kłykciny czy będę miała nawrót spowrotem czy nie????? Zastanawiam się nad tą szczepionką choć kosztuje dużo pieniędzy. Jestem dziewicą i mam 25 lat. Z góry dziękuję i czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×