Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Usypianie zapalenia wyrostka robaczkowego przy lekach i miesiączce


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tydzień temu dostałam ataku mocnego bólu w prawym podbrzuszu i biodrze, na pogotowiu dostałam zastrzyki z ketonalu i no-spy. Ból trochę zelżał.Lekarka uznała, że to kolka nerkowa. Następnego dnia poszłam do lekarza internisty, który dał mi skierowanie do szpitala z podejrzeniem zapalenia wyrostka. W szpitalu, na SORze, zrobili mi badania, USG nic nie wykazalo, tylko leukocyty powiększone, 2 chirurgów nie było pewnych co to jest, nie chcieli zdecydowac się na wycięcie wyrostka. Dostałam 2 kroplówki, po których ból zelżał, puścili mnie więc do domu z receptą na Cipronex i No-spę fortę. Powiedzieli, że prawdopodobnie to kolka nerkowa. Teraz już mnie praktycznie nie boli, z tym, że z rana i na wieczór czuję zawsze taki dyskomfort i lekki ból w miejscu Mc Barneya. Wczoraj na kontroli u lekarza nic mnie nie bolało kiedy mnie badał i cisnął brzuch, zalecono mi jednak zostac jeszcze kilka dni w łóżku, żeby się grzac. W sobotę mam dostac miesiączke, i to jest moje zmartwienie. Czy te leki i miesiączka mogą mi tak jakby *usypiac* zapalenie wyrostka robaczkowego? I czy jak dostanę miesiączkę, to nie będę odczuwała mocnego bólu? Czy to nie zagraża wylaniu się wyrostka, jeśli to on jest moim kłopotem? Pozdrawiam. Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te leki i miesiączka mogą mi tak jakby *usypiac* zapalenie wyrostka robaczkowego? - nie, jeśli tak na prawdę byłby to stan zapalny wyrostka robaczkowego to dolegliwości nasilałyby się, a nie zmniejszały I czy jak dostanę miesiączkę, to nie będę odczuwała mocnego bólu? - ból powinien być taki jak zwykle ma Pani w czasie miesiączki Czy to nie zagraża wylaniu się wyrostka, jeśli to on jest moim kłopotem? - na pewno nie, proszę się nie niepokoić, bo to zapewne nie jest stan zapalny wyrostka robaczkowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, nie chciałabym bowiem chodzić z zapaleniem wyrostka robaczkowego i nic z tym nie robić. A czy podwyższone leukocyty mogą wskazywać na pasiek, bądź kamienie w nerce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×