Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ciemny bąbel przy odbycie


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku dni przy odbycie mam jakby ciemną narośl/bąbel. Wydaje mi się że to hemoroidy, bąbel ten nie chowa się do odbytu, poza tym nie swędzi, nie krwawi, nie powoduje dyskomfortu. Proszę o szybą odpowiedź co to może byc. od 3 dni biorę czopki na żylaki i nic nie ustaje. A wie ktoś co to może byc? Dodam że od jakiś 5 dni nie byłem w toalecie. Poza tym gdy puszczam bąka to wydziela się dziwny płyn bardziej czerwony ale to może dlatego że biorę czopki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz niewielki żylak - 3 dni to trochę za krótko, żeby zakrzepica ustąpiła - to raczej ok 2 - 3 tygodni. W jakim jesteś wieku? Może warto skonsultować się z chirurgiem? Rak odbytnicy może miec podobne objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Byłem u lekarza 4 dni temu, powiedział że to żylak zapisał czopki *Posterisan* oraz maśc tej samej firmy. Wtedy powiedział że to nie są hemoroidy. Zbadał mnie wsadzając mi palec w odbyt. Niestety zauważyłem że gdy chce napiąc odbyt np przy wypróżnianiu to okolica odbytu wychodzi mi tak jakby na wierzch. Jest cała ciemna, sama się cofa po jakimś czasie. Nie wiem tylko czy to hemoroidy ponieważ to co mi wychodzi nie jest zbyt głeboko, raczej przy wierzchu. Byłem wczoraj z tym u lekarza, już tego nie oglądał tylko powiedział że to normalne przy guzkach krwawniczym że wypadają. Mam 16 lat. Prosze o odpowiedź czy to na pewno są hemoroidy czy ten żylak? Aha dodam jeszcze że nie mam żadnych objawów gdy biorę te czopki. Czasami mnie tylko swędzi ale zaraz przestaje, przy wypróżnianiu nie krwawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×