Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość olka

Zelixa a tarczyca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość olka
Witam!! mam problem ostatnio zaczęłam zarzywac tabletki zelixa na odchudzanie fakt schudlam duzo bo w 19 dni 6 kg ale zaczełam wyczówac gózki w gardle przy przełykaniu czy to moze byc tarczyca i co powinnam teraz zrobic prosze o odp i serdecznie z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Zelixa to pochodna serotoniny. Raczej to nie ona wywołała powstanie guzków. Najlepiej zgłosić się do lekarza i zrobić badania krwi i usg tarczycy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olka
czytam czytam doszłam do refluksu może to to cały czasmi ieczuje pieczenie gardle no ta kluch czy gózy!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marzeeniusia
ja mam tarczyce i zarzywam tabletki na nia. ale zelixe tez jem do tego ... pod okiem lekaza oczywiscie... wiec mysle ze musisz isc do lekarza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Becka
WITAM ! Ja rowniez uzywam zelixy , nie mam zadnych efektow ubocznych czuzje sie swietnie ale troche sie martwie bo slyszalam ze osoba z Hashimoto nie powinna zazywac tego leku -nie wiem dlaczego ,prosze o odpowiedz . Czy cos mi grozi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MARTA
WITAM! mam na Imię Marta zelixe zażywałam na początku przez 2 tygodnie a pózniej robiłam sobie przerwy tydzień brałam i dwa tygodnie przerwy nie zużyłam jeszcze 1,5 opakowania ale schudłam sporo bo znajomi to zauważyli!Problem mój polega na tym ze nie mogę spac jak biorę ten lek i nie dostałam okresu.Czy zelixa moze miec taki wpływ i czy jest to bezpieczne?Wspomne jeszcze o tym ze mam problem z piersiami już od ponad 11 lat mam torbiele moze mieć to wpływ na Ta moją przypadłść? Dziękuję z góry za odp!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dusialak
Najlepszy jest Sibutril do DoktorOdchudzanie.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.