Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bolesny guz za uchem powiększający się przy bólach głowy


Gość Iga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 25 lat i od ok 4,5 roku mam problem z bolacym guzem za uchem. Wydaje sie dosc duzy, przy nacisku boli, ale nie to jest moim najwiekszym problemem. Od niego bowiem zaczely sie moje uciazliwe bole glowy, ktore wychodza od niego i rozprzestaniaja sie na tyl glowy az do skroni. Miewam wymioty z tego powodu, nie zawsze ale jednak. Uciskanie guza jakby pomaga,ale nie jest to jednak skuteczna metoda. Guz jest wiekszy w momencie moich boli glowy. Mialam robiony tomograf glowy,poniewaz zadne leczenie nie przynosilo skutkow. Tomograf nic nie wykazal. Mam wrazenie,ze jest to bledne kolo,bo lekarze nie wiedza co to moze byc, Uwazam tez,ze kiedy wspominam o bolu glowy wcale tego guza nie biora pod uwage,ale moje bole zaczynaja sie wlasnie od tego miejsca gdzie on mi narosl. Kiedys mialam problemy z niedocisnieniem,ale nigdy z nadcisnieniem. Od 5 lat mam bardzo stresujace zycie, i nie wiem czy to wszystko nie jest spowodowane wlasnie stresem. Chcialabym tylko prosic Pana o jaka kolwiek wskazowke,bo prosze mi wierzyc,ze te bole utrudniaja mi zycie w pracy jak i codzienne obowiazki. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×