Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bardzo bolesne narośla po operacji przepukliny pachwinowej skośnej u nastolatki


Gość Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna

Mam 17 lat w sierpniu zeszłego roku miałam opracje na przepukline pachwinową prawostronną.Po operacji dostałab bardzo silne bóle które trwały cały czas. mój lekarz prowadzący prepisał mi ketonal a potem naproxen ale nie pomogało miałam 3 blokady ale też nie przyniosły skutku.w styczniu tego roku miałam drugą operację niby na usunięcie narośli po tej pierwszej operacji i nawet po tej drugiej operacji ból się nie zmienił.Lekarz dalej przepisywał mi tabletki które skutkowały mniej lub bardziej ale przez chwilę.W kwietniu mój lekarz zlecił mi rezonans magnetyczny kręgosłupa bo liczył że ten ból może jest od niego-ale na rezonansie wyszło tylko zwrodnienie kręgów lędźwiowych L4 i L5 i neurolog powiedział że ból nie jest od tego.w 2 dobie po tym badaniu ból się tak nasilił że nie potrafiłam wstać z łóżka i by wstać wziełam tabletkę tramadol.teraz biorę tabletki gassec,poltram combo(2 razy dziennie) i diclo duo-raz dziennie.w najbliższym czasie mam mieć tomografię miednicy.I mój lekarz powiedział że na 99% będęmieć 3 operację w sierpniu.W związku z tym co napisałam mam pytanie: czy jest to możliwe by to były tylko narośla??czy może zamiast przepukliny jest może coś innego groźniejszego co lekarz mógł mi nie powiedzieć?czy od tych tabletek które obecnie biorę można się uzależnić?? i co dalej mam robić i co mam o tym wszystkim myśleć jak ból się nasila a nie zmniejsza a mi zaczyna brakować sił na walkę z nim?.i czy tomografia daje podobny efekt do usg dopochwowego i czy takie usg można zrobić u osoby która jeszcze nie współżyła??Tomografia nic nie wykazała.I mam jeszcze jedno pytanie czy jest coś podobnego w objawach do przepukliny i czy lekarz mógł by mi nie powiedzieć co to było i w papierach wpisać że to przepuklina a to nie była ona??Bardzo będą wdzięczna za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×