Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Sławek

Krostki pod napletkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sławek
Czy takie białe malutkie krostki na wewnętrznej stronie napletka są normalne? nie bolą ani nic, tylko dziwnie to wygląda, taki placyk małych milimetrowych krosteczek jedna koło drugiej widoczne w momencie ściągania napletka. Czy to na pewno nie jest jakaś wysypka albo choroba? mam to odkąd pamiętam. 17 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To prawdopodobnie zaczopowane gruczoły łojowe. Samoistnie powinny zanikać. Trzeba w tym miejscu przestrzegać dokładnej higieny. Jeśli nie ustąpią skontaktować się z dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sławek
A czy zna ktoś może maści bez recepty które mogłyby pomóc i przyśpieszyć leczenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariusz
Mógłby ktoś odpowiedzieć na to pytanie? Mam podobnie i jestem w tym samym wieku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość janos
Również niestety posiadam taką przypadłość - byłem już z tym u dermatologa. Pani powiedziała, że właśnie to są normalne gruczoły, pojawiają się u większości chłopaków w młodym wieku i że nie ma się czego bać. Ale niestety powiedziała też, że to nie zniknie - więc czy to prawda? Niestety nie wygląda to najlepiej, mimo że nie jest groźne dla zdrowia, może wpływać choćby na psychikę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek
Mam podobny problem. Na wewnętrznej części napletka pojawiły mi się takie białe małe krostki, i teraz pytanie czy da radę to jakoś zlikwidować? W niczym to nie przeszkadza jednak nie wygląda zbyt fajnie, zależałoby mi na pozbyciu się tego, mam również 17 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adrian
ja tez mam taki problem i chcialbym sie tego pozbyc biale chrostki pod napletkiem mam 15lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość antek
haha niemyjecie penisa to tak macie i sie niedziwcie smierdziele haha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kret.
Antek, matka nie nauczyła traktować niektórych spraw poważnie?. Też posiadam takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość awdsdsfsgfdg
ja tez mam taki problem i ide do lekarza to jest od chigieny penisa sorry za płedy mam 12 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krychan
Mam 30 lat i tez mam takie cos wokol napletka caly szereg z 20 sztuk 1 obok drugiego. Mialem kiedys zabieg naderwania napletka jak bylem mniejszy. Nie wiem czy to ma cos wspolnego. Ale mam to od kiedy pamietam. Wygladaja jak jakies grzyby. Ale skoro mowicie ze to gruczoly to troche mnie to uspokoilo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.