Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość marek

Naciągnięta żyła, żylak na podstawie penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marek
Witam od jakiegoś czasu mam naciągniętą jakby żyłe (?) i jest ona zgrubiona przy podstawie penisa.wczoraj zaczął mnie boleć, dziś przy wzwodzie zauważyłem że ta żyłka jest również naciągnięta przy żołądziu tak ok. 1-2 cm pod nim. , (nie to co łączy skórę z żołędziem) ta żyła przebiega przez całe prącie , jest ona naciągnieta. , przy wzwodzie boli jak i przy np. pozycji siedzącej.(czasami też zalezy od ułozenia się penisa) proszę o pomoc .bardzo się boję. zapomniałem dodać ze jest bardzo pogrubiona przy początku prącia , jak by jakiś żylak lub skrzep dodam ze nie mam problemów z oddawaniem moczu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej udać się z tym do lekarza. Może dochodzić do wykrzepiania krwi. Stąd ból. Można również spróbować żelu Lioton.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość michal
Ja tez to mam ale u mnie w przeciwienstwie do marka nie wystepuje bol a jedynie w okolicy zyly pojawil sie wlasnie zylak lub zakrzep, bylem u lekarza on z koleji podejrzewal infekcje bakteryjna i przepisal mi jakas masc lagodzaca Cansten jesli sie nie myle ale nie pomogla co mam zrobic w takim wypadku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czarna_Doda
Mój chłopak ma podobne schorzenie jako pielegniarka pogoniłam go do lekarza i dostał tabletki i maśc z heparyną, pomogło troszkę ale z tego co wiem to już sie nie cofnie całkiem. Lekarz go troche wystraszył jak mu powiedział że w końcu mu to pęknie i bedzie po wszystkim, jak dla mnie brzmi to strasznie ale jestem dobrej mysli. Chłopaki dbajcie o swoje ptaszki żeby potem nie było taki problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pawel
Mialem podobny problem i udalem sié do dobrego dermatologa, ktory zalecil mi pewne tabletki. Nie pamietam nazwy ale wiem na pewno ze byl to niedrogi grecki preparat, cos w rodzaju Sfroniskos(?)Dokladnie nie pamietam bo to bylo 5 lat temu. Diagnoza-zylak w wyniku powiekszonego tonusu zyly. W moim przypadku zbyt gwaltownie sciagnalem prezerwatywe i zwyczajnie naciagnalem zyle. Dzialanie leku polegalo na poprawieniu krazenia w penisie(generalnie rzecz ujmujac). Nie ma co bladzic po urologach-do dobrego dermatologa z dluga praktyka. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pawel
Aha -po ok tygodniu zyla calkowicie sie wchlnela tj wrocila do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rafal
Ma ktoś jeszcze doświadczenia z leczeniem podobnych przypadków? Byłem u dwóch urologów i obaj stwierdzili że to jakaś infekcja bakteryjna albo podrażnienie, dostałem maści ktore nic nie pomagają, a żyły dalej są powiększone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość paweł
wyszły mi wszystkie rzyły na penisie co mam rpbić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin

Mi też się zrobiło coś takiego. Taka jasna, naprężona żyła, jakby była ze sznurka. Podczas wzwodu trochę boli i drażni. Nie wiem co mogło być przyczyną. Nie uciskałem penisa ani nie robiłem nic nietypowego. Mam 42 lata.

Zrobiłem zdjęcie https://www.bankfotek.pl/view/2138221

Przejrzałem google i zamówiłem w aptece żel AESCIN. Po trzech dniach od momentu gdy mi ta żyła wyszła, zacząłem już smarować żelem. Po czterech dniach smarowania żyła zrobiła się elastyczna, niewidoczna i niewyczuwalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.