Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Naciągnięta żyła, żylak na podstawie penisa


Gość marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu mam naciągniętą jakby żyłe (?) i jest ona zgrubiona przy podstawie penisa.wczoraj zaczął mnie boleć, dziś przy wzwodzie zauważyłem że ta żyłka jest również naciągnięta przy żołądziu tak ok. 1-2 cm pod nim. , (nie to co łączy skórę z żołędziem) ta żyła przebiega przez całe prącie , jest ona naciągnieta. , przy wzwodzie boli jak i przy np. pozycji siedzącej.(czasami też zalezy od ułozenia się penisa) proszę o pomoc .bardzo się boję. zapomniałem dodać ze jest bardzo pogrubiona przy początku prącia , jak by jakiś żylak lub skrzep dodam ze nie mam problemów z oddawaniem moczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez to mam ale u mnie w przeciwienstwie do marka nie wystepuje bol a jedynie w okolicy zyly pojawil sie wlasnie zylak lub zakrzep, bylem u lekarza on z koleji podejrzewal infekcje bakteryjna i przepisal mi jakas masc lagodzaca Cansten jesli sie nie myle ale nie pomogla co mam zrobic w takim wypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarna_Doda

Mój chłopak ma podobne schorzenie jako pielegniarka pogoniłam go do lekarza i dostał tabletki i maśc z heparyną, pomogło troszkę ale z tego co wiem to już sie nie cofnie całkiem. Lekarz go troche wystraszył jak mu powiedział że w końcu mu to pęknie i bedzie po wszystkim, jak dla mnie brzmi to strasznie ale jestem dobrej mysli. Chłopaki dbajcie o swoje ptaszki żeby potem nie było taki problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny problem i udalem sié do dobrego dermatologa, ktory zalecil mi pewne tabletki. Nie pamietam nazwy ale wiem na pewno ze byl to niedrogi grecki preparat, cos w rodzaju Sfroniskos(?)Dokladnie nie pamietam bo to bylo 5 lat temu. Diagnoza-zylak w wyniku powiekszonego tonusu zyly. W moim przypadku zbyt gwaltownie sciagnalem prezerwatywe i zwyczajnie naciagnalem zyle. Dzialanie leku polegalo na poprawieniu krazenia w penisie(generalnie rzecz ujmujac). Nie ma co bladzic po urologach-do dobrego dermatologa z dluga praktyka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jeszcze doświadczenia z leczeniem podobnych przypadków? Byłem u dwóch urologów i obaj stwierdzili że to jakaś infekcja bakteryjna albo podrażnienie, dostałem maści ktore nic nie pomagają, a żyły dalej są powiększone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się zrobiło coś takiego. Taka jasna, naprężona żyła, jakby była ze sznurka. Podczas wzwodu trochę boli i drażni. Nie wiem co mogło być przyczyną. Nie uciskałem penisa ani nie robiłem nic nietypowego. Mam 42 lata.

Zrobiłem zdjęcie https://www.bankfotek.pl/view/2138221

Przejrzałem google i zamówiłem w aptece żel AESCIN. Po trzech dniach od momentu gdy mi ta żyła wyszła, zacząłem już smarować żelem. Po czterech dniach smarowania żyła zrobiła się elastyczna, niewidoczna i niewyczuwalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×