Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nieczuła cewka moczowa po odgięciu penisa we wzwodzie


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 23 lata. Od okolo tygodnia mam problem z penisem, a konkretniej chyba z cewka moczowa. Wszystko zaczelo sie od mojego glupiego postepowania, tzn w czasie wzwodu chcialem odgiac penisa bardziej do gory w strone podbrzusza, kiedy normalnie bez oporu moge go odgiac mniej wiecej pod katem prostym do ciala, a potem mialem wytrysk. Na drugi dzien zaczalem miec te nieprzyjemne dolegliwosci i trwaja do dzisiaj. Cewka moczowa jest jakby nieczula, gdy dotykam ciala gabczastego prawie tego nie czuje, to samo przy przeplywie moczu. Nie czuje tez jakby odginania penisa w rozne kierunki, czy to w spoczynku czy to w czasie wzwodu. Gdy napinam zwieracz cewki moczowej to nie czuje tego napiecia na dlugosci penisa a tylko w czesci krocza i w tym miejscu podczas siedzenia czuje ucisk, jakby ta czesc byla wybrzuszona i twarda. Caly czas czuje tez w penisie dosc nieprzyjemne podraznienie cewki, jakby laskotanie. Podejrzewam ze cos moglem sobie nadwyrezyc czy nawet uszkodzic. prosze o porade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiesz że męskość nie jest obojętna na nasze głupie pomysły. Ja jakiś rok temu zbyt mocno ścisnąłem penisa, gdy znajdował się w pełnym wzwodzie i również stał się znacznie mniej czuły. A skutki tego ... czuję do dziś, choć nie zawsze. Nie chcę cię martwić ale to nie zregeneruje się z tygodnia na tydzień, ale może po jakichś 3-4 m-cach. A czy masz teraz normalne, pełne wzwody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzwody mam raczej normalne z tym ze tak jak wspomnialem jest mniej czuly na odginanie go w rozne strony, zarowno w czasie spoczynku jak i wzwodu, tak jakby bardziej *obcy* w wyczuwaniu. Probowalem smarowac zoladz mascia pimafucort, szczegolnie w miejscu ujsia cewki i troche do srodka, jednak nic to nie pomoglo, a dodatkowo pojawil sie nowy objaw tzn wyskoczyly mi na zoledzi w roznych miejscach czerwone plamki, a ujscie cewki i okolice wedzidelka sa najbardziej zaczerwienione i piekace, podczas oddawania moczu i gdy dotykam tych miejsc. Nie mam pojecia o co tu moze chodzic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, moim skromnym zdaniem są to wynaczynienia, czyli popękały ci naczyńka, ale bez obaw to się powinno samo zregenerować. Ciesz się, że i tak masz teraz wzwody... Musiałeś nieźle go odginać! Bez obaw, uważam, że wszystko wróci do normy, ale potrzeba czasu, no i w razie wątpliwości zawsze można się poradzić lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×