Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kwas acetylosalicylowy a poty


Gość Danuta z Grójca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Danuta z Grójca

Dobry wieczór. Mam do Pana pytanie; czy jest to możliwe, że przez proszki o nazwie;COFFEPIRINE biorąc po ok,4-6 tabl dziennie mogą występować silne poty? Powyższe tabl są skuteczne na silny i przewlekły ból głowy. Inne środki p/bólowe nie działają typu; Apap, Paracetamol, Ibuprom itp. Miałam wykonane CT głowy, które nie wykazało specjalnych zmian. Lekarz z por. p/bólowej przepisał mi lek antydepresyjny. który uważam ,że nie jest wyłącznie lekiem p/bólowym tylko lekiem depr. Dodam, iż jestem kobietą w wieku menopauzalnym, ale nie mogę przyjmować leków hormonalnych, ponieważ mój organizm je źle toleruje.(tzn są bóle i rozpieranie w kl/ p). Proszę o pańską opinię na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE COFFEPIRINE: W trakcie leczenia mogą wystąpić: ból i zawroty głowy, pocenie się, szum w uszach, bezsenność, uczucie niepokoju, nudności, wymioty, zmiany skórne pod postacią rumienia lub pokrzywki, krwawienie z przewodu pokarmowego, zaostrzenie (nawrót) choroby wrzodowej, zaburzenia krzepnięcia krwi, zwiększone krwawienia miesiączkowe, reakcje uczuleniowe (*astma aspirynowa*, obrzęk naczynioruchowy). Przy większych dawkach lub długotrwałym stosowaniu: przyspieszenie oddechu, niewydolność krążenia, zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej, stany zamroczenia, pobudzenia, omamy, drgawki, zaburzenia snu i koncentracji uwagi, drżenie rąk, zaburzenia czynności serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×