Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pięty podczas stania


Gość Bkn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od roku mam problem z piętą, zaczęło się to gdy około 2 miesiace bylem w pracy, byla to praca stojąca na twardym podlozu. Od tego momentu gdy tylko staje na dluzej czyli od 5 min, to bardzo boli mnie pięta w tylnej cześći jakby do okoła http://imageshack.us/photo/my-images/148/dzbdvl.jpg/ [URL=http://imageshack.us/photo/m, podczas chodzenia ból nie występuje. Ból jest w obu nogach jednak na lewej jest on znacznie mocniejszy, nie wiem co mam robić, a dodatkowo za tydzien znow wyjezdzam do tej samej pracy i jesli nie powalcze to bedzie niezla męczarnia, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Prawdopodobnie masz Martwice Jałową 2 pięt... Sam to mam i wiem jak boli i jakie to Cholerstwo. Pójdź do lekarza jak najszybciej on pewnie da Ci skierowanie na RTG obu pięt po RTG jak mu zaniesiesz wyniki będzie wiadomo. Sam to mam i wiem co to jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

Witam,mam podobne pytanie, mój tata od stycznia tego roku zaczął skarżyć się na ból w kostce. Początkowo ból był do zniesienia, ale już w marcu tata nie potrafił sobie z bólem poradzić a wiem że jest wytrzymały na ból... Od marca ma spuchniętą kostkę i kuleje na lewą nogę. Był już u lekarza zrobili mu prześwietlenie z którego nic nie wynikło, dostawał leki przeciw bólowe. Jednak ból zaczął promieniować na całą stopę a następnie na całą już nogę. Skierowany został na rezonans, w którym wyszło iż ma pękniętą kość stępu. Lekarz stwierdził iż nie nadaje się noga taty do gipsu. Przepisał więc leki przeciw bólowe i zabiegi. Od tego weekendu kostka znowu spuchła i ból jest taki że tata nie potrafi ustać na nodze. Nie wiemy już co robić. Bardzo proszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×