Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchlizna, mrowienie i ból nóg


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, jeśli wybrałam złą kategorię, ale niestety, nie wiem do jakiej to umieścić. Mój problem, to opuchnięte nogi. Mam 17 lat, i od dwóch - trzech dni, mam spuchnięte całe nogi. Lekko pobolewają, bez wyraźnego powodu, odczuwam mrowienie w stopach i ledwo nimi ruszam (tam też ból najbardziej jest odczuwalny - na stopach i kostkach). Lewa noga bardziej mi dokucza niż prawa. Nie miałam żadnego urazu w ciągu ostatnich paru dni. Faktem jest, że sporo siedzę, jednak od zawsze prowadziłam taki tryb życia i nigdy nic się nie działo w związku z tym. Przejrzałam parę stron internetowych z tym zagadnieniem i zwróciłam uwagę na parę zagadnien: chore nerki - oddaję mocz częściej niż zwykle, jednak uważam, że to związane jest ostatnimi upałami i większym piciem wody. choroby układu krążenia - krzepliwość krwi mam w normie (robiłam badania laboratoryjne), jednak ciśnienie mam niskie (dzisiejsze 98/56), często miewam bóle w klatce piersiowej (robiłam również badania pod względem chorób tarczycy z tego powodu, jednak również wyniki wyszły dobrze). Mam zacząć w tym tygodniu pracę sezonową, nie mogę sobie pozwolić na chorowanie. Byłabym niesamowicie wdzięczna za dobrą poradę, cóż mam z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×