Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Różowa narośl przy ujściu cewki moczowej


Gość anonim101

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonim101

Witam! Mam 15 lat, i od kiedy pamiętam (najprawdopodobniej od urodzenia) przy ujściu cewki moczowej penisa mam różową, (lekko bardziej różową niż żołądź) narośl. Ma okolo 3 albo 4 mm długości i okolo 1mm wysokości. Znajduje się po prawej stronie od ujęcia cewki moczowej. Nie ma z tym problemów (nie swędzi, nie piecze). Narośl jest płaska i nie jest twarda, jest gładka. Nie jest ona duża, i nie przeszkadza w niczym. Wspomnę jeszcze tylko, iż narośl nie powiększa sie (wielkość pozostaje bez zmian, chociaż w stanie spoczynku penisa wydaje się odrobinkę mniejsza)Jednakże wolę zapytać lekarza, bo mimo, iż nie wystepują z tym żadne problemy, to większość mężczyzn tego nie posiada. z góry dziękuję za odpowiedź. PS. Jeżeli Pan/Pani doktor nie będzie pewny/a diagnozy, to proszę jeszcze pytać, o bardziej szczegółowe informacje Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem doktorem ale proponowal bym jak najszybciej do lekarza. Z opisu jaki przedstawiles pasuje mi do... Wirus brodawczaka ludzkiego (HPV, Human Papilloma Virus) &#8211* wirus z rodziny papillomawirusów. Istnieje około 100 typów tego wirusa, z których część może być przyczyną łagodnych zmian w postaci brodawek na skórze, część powstawania łagodnych zmian w postaci kłykcin kończystych, a część nowotworów złośliwych jak rak szyjki macicy.. (ale nie sugeruj sie tym moze to co innego) Jezeli pujdziesz jak najszybciej to lekarz zdiagnozuje przyczyne zrobi badanie i jak najszybciej zacznie leczenie. Sa rozne preparaty masci nawet szczepionka zeby w przyszlosci nie dostac od tego raka. Lec predko i sie nie martw a co do lekarza to widzial juz na pewno dzieciatki, nawet setki takich przypadkow. W koncu to jest jego praca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×