Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bol brzucha w okolicy żołądka i wątroby


Gość Viola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 33lata,od kilku dni męczy mnie ból brzucha w okolicach żołądka,wątroby z lewej strony brzucha aż po pępek ból był tak silny ,że wylądowałam w szpitalu gdzie po podaniu litrów kroplówek z ketonalu,poltramu,PWE,0,9%NaCl,pyralginy i czterodniowej głodówki oraz wlewek stwierdzono po badaniu rektoskopowym że , mam rozpulchnioną łatwo krwawiącą przy dotyku śluzówkę,badanie zrobiono tylko do 12 cm ponieważ dalej znajdował się już półpłynny stolec i wypisano mnie ze szpitala bo ze względu na awarię endoskopu lekarze nie byli w stanie zrobić kolonoskopii,z bólami brzucha ciut lżejszymi niż były na początku przy leczeniu zachowawczym no -spą .wyniki mojej krwi to hemoglobina 11,8 ,erytrocyty(rbc) 4,52 ,leukocyty(wbc)8,1 ,hematokryt35,7 ,płytki186 ,Na+142 ,K+4,3 ,CRP 1,8 , mocznik 21,2 ,kreatynina 0,58 dzień póżniej moje wyniki wygladały tak:*hemoglobina 10,8 ,erytrocyty(RBC)4,14 ,leukocyty(WBC)6,8 ,hematokryt33,3 ,płytki 158 ,Na+139 ,K+3,5 ,ALAT 10 ,AspAT 12 ,LDH 206 mocznik 21,3 ,kreatynina 0,60 inne objawy to bóle stawów ,bóle oczu pogorszenie widzenia,luźne stolce ze śluzem proszę o pomoc co mam dalej robić i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×