Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czerwona plamka na żołędzi penisa


Gość Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przy porannej masturbacji zauważyłem na moim żołędziu czerwona plamkę około 1cm . Nie miałem jeszcze stosunku płciowego z dziewczyną mam 15lat . Plama ta nie swędzi nie boli po prostu jest . Tylko pytanie co to jest ?????? BArdzo mi zależy proszę o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić czym może być ta zmiana bez bezpośredniego badania. Być może to jakiś miejscowy stan zapalny. Zapewne wycofa się w przeciągu kilku dni. Jeśli nie, a budzi to Twój niepokój poinformuj o tym rodziców i skonsultuj się z dermatologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż od około 3 lat mam na penisie (konrketnie na żołędzi) czerwoną plamkę. Jest ona okrągła o średnicy około 0,5 mm. Nic nie boli, nie swędzi, nie krwawi, to tak jakby znamię. BYłem jakiś rok temu u dermatologa ze swoim problemem, bo oprócz tego mam jeszcze brązową plamkę również na żołędzi. Pani doktor powiedziała, że brązowymi mam się nie przejmować, ale ciekawi ją ta czerwona...Powiedziała, że jak się zacznie powiększać, to mam się zgłosić. Plamka się nie powiększa, ale od wczoraj jakoś zacząłem się nakręcać, że mam raka... Mam 23 lata, plamka pojawiła się w wieku około 3 lat. Czy to możliwe, że to rak? Wybieram się w poniedziałek jeszcze raz do dermatologa i teraz zażądam badań! Strasznie mnie to martwi. ZPlamka jest czerwona, wygląda to tak jakby na żołędzi została namalowana mazakiem czerwona plamka. Jak wspomniałem, nie odczuwam żadnego dyskomfortu w postaci jakichś wycieków ropnych, żadnego bólu, zapachu. To po prostu jest. Dodam, że plamka ta powstawała, jak jeszcze nie współżyłem płciowo. 2 razy w życiu na napletku pojawiły mi się tak jakby pryszcze, nie wiem czy to ma jakiś związek, ale może okazać się to istotną informacją. Również powstały te zmiany, gdy jeszcze nie miałem kontaktu fizycznego z kobietą. Może to prosaki się powiększyły...sam nie wiem. Powstało czerwone, nabrzmiałe zgrubienie, w którym znajdowała się biała wydzielina czyli chyba ropa. Oto zdjęcie zmiany. http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTL6cudXxOvFLMpu_f30M3dgKLqvP8JaKGrbdObSQ7QImaSZ8RV8Qvdf_lhaA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Jeśli nie zostanie pobrany wycinek lub zmiana nie zostanie wycięta całkowicie i zbadana przez patomorfologa to nie będzie możliwe określenie jej charakteru. Jeśli przebarwienie nie ulega zmianie ani nie dzieje się nic niepokojącego to może warto zaufać dermatologowi i dalej obserwować zmienione miejsce. Oczywiście dla pewności możesz udać się ponownie do dermatologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×