Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból podczas stosunku przy suchości pochwy i nierównych wargach sromowych


Gość Krystyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój problem polega na tym, ze podczas gry wstępnej jestem odpowiednio nawilżona, ale na bardzo krótko. wystarczy zwykła zmiana pozycji i jestem już całkiem sucha. W zasadzie żele troszkę pomagają, ale jednak jest początkowy ból, który kończy się zazwyczaj obdarciem zarówno mnie jak i partnera. Zdarza mi się to praktycznie od mojego pierwszego razu a kochamy się już parę lat. Nawet każde badanie ginekologiczne mnie boli właśnie przez to. Wcześniej myślałam, że to przez stres związany z pierwszymi razami no i stresem przed badaniami. Jednak jest to już dość długo i boję się, że może to mieć tez wpływ na penis, bo w końcu on też się ociera. Czy można to jakoś leczyć? Drugi problem który może mieć także coś z poprzednim to jak mnie się zdaję, za duże wargi sromowe mniejsze. Nie przeszkadzają mi one aż tak w codziennym życiu, jednak one mają zwyczaj jakby blokować wejście do pochwy dla penisa i w żaden sposób nie można go włożyć. Czy są jakieś sposoby na to? Czytałam podobny temat i lekarz zalecił mocniejsze ruchy na początku stosunku, czy w moim przypadku też tak można czy absolutnie i trzeba być delikatnym? Czy może trzeba coś chirurgicznie z tymi wargami zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×