Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ucisk w brzuchu po posiłku przy zdrowej diecie


Gość Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna

Witam Od ponad miesiąca odczuwam ból po lewej stronie brzucha. Ból nie jest silny, odczuwam tak jakby ucisk po lewej stronie. Nie jest on odczuwany od razu po tym jak coś zjem, tylko po jakimś czasie, właściwie niezależnie od tego co zjadłam. Konsultowałam się z lekarzem pierwszego kontaktu, przepisał mi controloc. Dodatkowo jestem na diecie, jadam dietetyczne rzeczy tj. zupki kremy (z minimalną ilością przypraw) gotowane kurczaki, piję kefir itd. Niestety nic nie pomaga. W zeszłym tygodniu znowu byłam u lekarza i dostałam inne leki (z ulotki wnioskuję że o podobnym działaniu) z informacją że nadal muszę być na diecie i codziennie brać po jednym proszku. Ból odczuwam już od ponad miesiąca, nie pomaga ani dieta ani leki. Jednego dnia jest OK i nic mnie nie boli, a innego dnia przez ok 30min odczuwam ból (nawet kilka razu w ciągu dnia). Zaczynam się martwić co się dzieje. Czy lekarz nie powinien skierować mnie na USG lub inne badanie? Robiłam sobie jedynie badanie na obecność Helicobacter pylori i nie wykazało nic, więc raczej nie są to wrzody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×