Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brodawka w okolicy penisa po zacięciu maszynką


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie !!! Od kilku miesięcy mam w okolicach penisa brodawkę. Ostatnio zaczęła mi przeszkadzać i zacząłem się jej bacznie przyglądać. Myślę, że mogła pojawić się ok 7 miesięcy temu. Podczas golenia okolic penisa zaciąłem się maszynką. Przy kolejnym goleniu było to samo i teraz mam coś takiego... Generalnie wygląda to jak jakaś kłykcina ale to chyba mało prawdopodobne biorąc pod uwagę fakt, że nie uprawiam przygodnego sexu... Wybieram się do dermatologa ale chcę troszkę zaspokoić swoją ciekawość no i się uspokoić. http://imageshack.us/photo/my-images/101/01062011011.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/825/01062011010.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zrobiło się coś takiego na nodze także po goleniu też się zacięłam czytała troszkę o tym i podobno dzieje się tak gdy maszynka była brudna (zakażenie się zrobiło) i z tego co wiem można to usunąć jeśli nam to przeszkadza ale nie zagraża to zdrowiu, no nie powiem że ładne to nie jest także jako kobieta przeszkadza mi coś takiego na nodze. najlepiej iść do lekarza i umówić się na zabieg :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwie podobne w podobnym miejscu i też po zacięciu się maszynką. jak rozwiązałeś ten problem? proszę o pilną odpowiedź bo chciałbym się tego pozbyć w miarę szybko i bez konieczności zabiegu u lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pomocna dłoń

Takie brodawki mozna zasuszyć,używając w domu do przemywania octu jabłkowego:)mega polecam ,sam miałem bridawke po goleniu w okolicy penisa.po tygodniu przemywania octem jabłkowym zniknęła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×