Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nieustanne zmęczenie, uczucie zamroczenia i ciężkości głowy


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia

Witam. Mam 20lat.Od bardzo długiego czasu ok. 3 lata czuję się nieustannie bardzo zmęczona. Każdy wysiłek fizyczny odbiera mi kompletnie siły na cały dzień. Im bardziej czuję się zmęczona tym bardziej odczuwam bardzo dziwne uczucie zamroczenia w głowie i ciężkości głowy. Często temu uczuciu towarzyszy szum jakby piszczenie w głowie. Mam wrażenie, że mam coraz większy kłopoty z koncentracją i pamięcią. Ostatnio coraz bardziej mnie przeraża ta sytuacja gdyż czuję się coraz gorzej. Jestem bardzo senna i nawet długi sen nie daję mi odpoczynku. Często miewam również zawroty głowy. Czasem napady złego nastroju a nawet depresji. Nie wiem czy powinnam obawiać się tego co się dzieje w mojej głowie. Proszę o pomoc. Powinnam zrobić jakieś badania?? Morfologie mam w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mateusz

Być może będzie potrzeba wykonania angio-TK głowy z uwzględnieniem szyi, może to być nieprawidłowa budowa układu naczyniowego mózgu, proszę jednak przed udaniem się do lekarza spróbować ćwiczeń rozciągających mm. szyi nawet przez kilka m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałam ten post teraz prosze napisz mi czy znalazłas przyczyne swojego samopoczucia,ja czuje sie tak juz 8 lat,straciłam nadzieje ze cokolwiek mi pomoze,biore antydepresanty i tez nie pomagają bo niby to od nerwów a ja meczę się dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×