Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żylak po operacji żylaków metodą stripping


Gość MAriola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MAriola

Witam 2 tyg. temu mialam operacje na żylaki lewej kończyny metodą Strippin venae saphenae magnae sin.Varicectomia nawet niewiem co to znaczy */zylaka mialam przy kostce ,blizny mam przy pachwinie pod kolanem na łydce i przy kostce chodze w badazu juz 3 tydzien a przy kostce tak jakby nowy zylak mi wyszedl czy to mozliwe?przy jednym zabiegu mozna tylko jeden zylak usunac czy wiele?bo niewiem skad to mi sie wzielo sa normalnie zakrecone mozcno zyły .MAM 26 LAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj to raczej jest jeszcze ślad po operacji jak jesteś świeżo po ja jestem już 2 miesiące po w miejscu usunięcia żylaka mam żyłkę,mój lekarz mi odpowiedział że *to normalne bo jak się ma problemy z żylakami to mogą wrócić*mnie to nie pocieszyło ja mam 33 lata i obie nogi zoperowane [po to żeby móc wreszcie nosić krótkie spodnie i spódniczki] jedną tą metodą co ty a drugą metodą*operatio m.Babcock* z tej 1 jestem bardziej zadowolona chociaż nie wiem czy to nie podobna metoda,na tej stronie jest opis operacji jak Tobie pomoże to poczytaj http://www.echirurgia.pl/zylaki/leczenie_zylakow_konczyn_dolnych.htm.Co do ilośći usuwania żylaków to można więcej i operację też można więcej niż jedną SZKODA,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×