Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość IZA

Tłuszczak na żebrze?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość IZA
Dzisiaj po wizycie okazało się że mam tłuszczak jest on bardzo duży i boli mam pytanie czy to jest rzeczywiście tłuszczak to co ja mam jest twarde i boli i nie można tego w rzaden sposób przesunąć poprostu jest cały czas w jednym miejscu lekarz stwierdził że mam stawić się w poniedziałek do szpitala i tam umówić się na dzień w którym będe to coś miała usuwane mam wątpliwości czy to tłuszczak tym bardziej że pochodzę z rodziny obciążonej genetycznie nowotworem złośliwym dodam jeszcze że to coś mam już dość długo ale teraz urosło i boli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno napisać dokładnie co to może być bez badania Pani. Samym badaniem przez dotyk także trudno ocenić czym jest guz. Najlepszym sposobem postępowania jest wycięcie guza w całości i poddanie go badaniu histopatologicznemu. Wtedy będzie się miało 100 % pewność rozpoznania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasia
Mam tez taki guz. W listopadzie jestem umowiona do onkologa. Nie mam pojęcia jak to sie skonczy. Mam nadzieje ze usuna mi to i bede miala spokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.