Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Destabilizacja zespolenia po złamaniu kości udowej u starszej osoby


Gość Lidia

Rekomendowane odpowiedzi

W styczniu moja 75 letnia mama miala wlozony pret i sruby po zlamaniu kosci udowej. Poniewaz nie zrosly sie kosci i pret zaczal sie przemieszczac wczoraj to jest 24 maja miala kolejna operacje podczas ktorej usuneli jej pret ... powod *destabilizacja zespolenia*. Po zrobieniu RTG jest planowana endoproteza... (za dwa miesiace). Teraz lezy w szpitalu bez niczego... Ma zamrazana noge.. co chwilowo usmierza bol. Moje pytanie brzmi: co teraz sie wydarzy... czy bedzie przez te dwa miesiace w szpitalu? Czy jest szansa na osrodek rechabilitacyjny zaraz po szpitalu? Dlaczego musi czekac dwa miesiacena endoproteze? Bardzo dziekuje za udzielenie mi konkretnej odpowiedzi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

czy bedzie przez te dwa miesiace w szpitalu? - raczej nie, zostanie zapewne wypisana do domu z zaleceniem leczenia spoczynkowego Czy jest szansa na osrodek rehabilitacyjny zaraz po szpitalu? - być może, trzeba w tej sprawie porozmawiać z lekarzem prowadzącym Dlaczego musi czekac dwa miesiacena endoproteze? - kończyna musi wygoić się całkowicie po usunięciu pręta i ustabilizować w odpowiednim położeniu, a to wymaga sporo czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×