Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zwężenie skóry wokół prącia po operacji wydłużenia wędzidełka


Gość ciec666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ciec666

Witam. Mam pytanie. O tym że coś nie tak jest z moim penisem domyśliłem się już bardzo dawno temu. Jednak dopiero ostatnio zdecydowałem się na zrobienie czegoś z tym. Wydawało mi się, że mam stulejkę, gdyż o ile w momencie spoczynku mogłem swobodnie zdjąć napletek, o tyle w stanie wzwodu już nie (możliwe jest odsłoniecie części żołędzi). Urolog stwierdził jednak, że to nie stulejka a jedynie zbyt krótkie wędzidełko. (stwierdził to po obejrzeniu penisa w stanie spoczynku, nie pytał jak to wygląda przy wzwodzie). Nie sprzeczałem się z nim, uznałem że zna się na tym lepiej. W związku z tym miałem ostatnio (5 dni temu) operację wydłużania wędzidełka. Lekarz operujący również nie zauważył stulejki. Ja jednak mam teraz obawy że ta operacja jednak nie pomogła. Oczywiście nie sprawdzałem jak teraz wygląda ściąganie napletka w czasie wzwodu. jednak ściągając go w celu obmycia, zauwazyłem, że nadal w pewnym momencie występuje zwężenie skóry wokół prącia. Czy to może oznaczać, że jednak mam stulejkę? Chyba któryś z 2 lekarzy (operujący lub ten, który dał skierowanie na operację) powinien zauważyć, (*pierścień* o mniejszej średnicy jest widoczny gołym okiem jak dla mnie) jeśli to rzeczywiście sprawia problem? Lekarz po operacji wydłużenia wędzidełka powiedział ze teraz wszystko powinno być ok. Może się niepotrzebnie denerwuję i po zagojeniu rany jakoś się to unormuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo ,identyczna historia.Lekarz na oko zobaczyl penisa bla bla bla...Najpierw wydluzenie wedzidelka,pozniej stulejka a teraz okazalo sie ze mam wciaz za krotkie wedzidelko. I chyba znowu pojde pod noz. Prawdopodobnie niestety masz to samo co ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×