Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Purpurowienie i opuchlizna nosi po ukośnym złamaniu kości strzałkowej


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przez 7 tyg miałam lewą nogę w gipsie z orzeczeniem - ukośne złamanie kości strzałkowej tuż nad stawem skokowym. Lekarz prowadzący w jednym ze szpitali zadecydował o zdjęciu gipsu i zdjęciu kontrolnym. Na zdjęciu wyszło że kość po 7 tyg praktycznie się nie zrosła. Zalecił ortezę i chodzenie w miarę możliwości bez kul - odstawiać kule. Po 2 dniach, łydka spuchła mi do grubości uda zaś stopa zrobiła mi się jak balon w kolorze purpury i fioletu. Po pomocy fizykoterapeuty - jakoś rozprowadził opuchliznę i przywrócił w miarę normalne krążenie noga wróciła do jako takiego wyglądu. I teraz tak, gdy chodzę według zalecenia lekarskiego - dzieje się tak samo - noga robi się purpurowa i puchnie, tą opuchliznę bardzo ciężko potem wyprowadzić.. Co mam robić? Pójść gdzieś na konsultacje, wrócić do gipsu, czy może szukać miejsca gdzie skręcą mi kość na śruby? Jestem dość aktywna sportowo, to trochę moja druga praca i jestem tymi objawami załamana. Czy może mi ktoś polecić gdzieś lekarzy w Warszawie? Pozdrawiam i dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×