Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silne puchnięcie łydek przy pajączkach i widocznych żyłach


Gość Sylwia, 22 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylwia, 22 lata

Dzień dobry! Mam taki problem że bardzo puchną mi łydki. Miałam już robione badanie krwi, moczu, posiewu, USG Dopplera, USG jamy brzusznej w celu zobaczenia czy nie zalega mi mocz w nerkach i wszystkie wyniki mam dobre. Po całej nocy jak rano wstaje mam miękkie łydki i wogóle nie napuchnięte ale wystarczy ze tylko trochę pochodzę i już zaczynają puchnąc nie mówiąc już jak jestem cały dzień na uczelni w szkole i wieczorem wrócę do domu to są jak skały i mnie bardzo bolą. Do tego wszystkiego mam na nogach już wiele pajączków i widoczne żyły (boje się ze mogą być początkiem żylaków). Staram się też dużo ruszać czasem chodzę na basen, ćwiczę w domu jak tylko czas mi na to pozwala. Mam dopiero 22 lata i nie wiem co będzie dalej od czego to może być? jak wyniki są dobre. Nie wiem co robić. Bardzo proszę o poradę i z góry bardzo dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Skoro widoczne są u pani pajączki i poszerzenia żylne radziłbym jednak w tej sprawie udać się na konsulatcję do chirurga naczyniowego. Takie zmiany mogą sugerować przewlekłą niewydolność żylną nawet mimo prawidłowego USG Dopplera żył kończyn dolnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zapoznać się z elektrostymulatorem Veinoplus , który pojawił sie także na naszym rynku . Po dwóch stymulacjach w gabinecie mojego chirurga naczyniowca znacząco zniknęły obrzęki, przestałem czuć moje *cięzkie nogi* i zafundowałem sobie sam ten aparat za 450 zl. Obecnie codziennie wykonuję 2-3 stymulacje w komfortowych domowych warunkach .Na DODATEK MOJA prawie stała rana żylakowa zaczęła się goić czego nie dostrzegałem od kilku juz lat. Moje nogi wracają do niedawnej jeszcze świetności. Veinoplusa wymyślił Polak z Kanady . Warto to urządzenie polecać. A Pani ma jeszcze czas na operację. Lepiej spróbować metod alternatywnych a Veinoplus to własciwie naturalna metoda uruchomienia pompy łydkowej. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×