Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niedowład stopy po naderwaniu więzadeł w stawie skokowym


Gość Paulina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina

Dzien dobry ...Miałam w ciągu roku 4 urazy * naderwanie więzadeł w stawie skokowym oraz odprysk kosci . Ostatni uraz miałam dokładnie 24 grudnia 2010 i do dnia dzisiejszego poruszam sie już o jednej kuli ... Od razu po urazie wybrałam sie do ortopedy , który skierował mnie na rehabilitacje oraz blokade. Ta blokada pomogła mi jedynie na pare tygodni po czym miałam straszny bol w nodze. Niedawno ortopeda zainteresował się i skierował mnie na rezonans magnetyczny , dzisiaj rodzice odebrali wynik i wyszło wszystko wporządku . Poruszam się o 1 kuli i mam orteze , lecz bez podparcia kuli nie potrafie stanąc całą stopą , jedynie na palcach ...Moje pytanie brzmi * Co powinnam zrobic jeżeli rezonans nic nie wykazał a nie moge stanąc na noge ? Zmusic się do tego ? I czy możliwe jest to ze mogłby mi ,,zastygnąc** te wszystko mięsnie i scięgna i to jest ten powod ? Bardzo prosze o odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mateusz

Jeśli poruszenie kostką przy stopie uniesionej w powietrzu jest niemożliwe to prawdopodobnie może występować zarośnięcie części stawu, taki stan należałoby skonsultować z ortopedą. Jeśli ruchomość jest zachowana należy próbować systematycznie przezwyciężać ból i stawiać całą stopę na podłożu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×