Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bolesne stwardnienie w penisie po nieudanej próbie seksu analnego


Gość Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej

Witam, od jakiegoś miesiąca mam problem z penisem. Po próbie (nieudanej spowodowanej zbyt duża ilością alkoholu) stosunku analnego, bez zabezpieczenia następnego dnia w środku mojego penisa pojawiło sie bolące stwardnienie, przy ściskaniu bardzo wyczuwalne jakby ktoś tam włożył np kamień. Do stosunku analnego nie doszło lecz kontakt był. Penis teraz ma także dziwny zapach (pojawia sie czasami biały nalot) i czasami swędzi mnie napletek od wewnętrznej strony... Przy *naprężaniu* penisa stwardnienie dość mocno boli. Co to może być? Grzybica czy cos poważniejszego? Do jakiego lekarza powinienem sie udać w pierwszej kolejności? Czy może najpierw spróbować sama maścią przeciwgrzybiczną? np. Clotrimazolum ? Z zewnątrz nie ma żadnych zmian na penisie porostu jakby w jego środku albo jakby ten mięsień penisa do główki penisa zrobił sie twardy i np przy lekkim podnieceniu jak *naprężę* penisa do czuje ból. Nie wiem czy dobrze zobaczyłem ale tak jakby bardziej teraz penis wykręcał sie w prawo stronę, bardziej jak wcześniej. Tak jakby z tym mięśniem nie bylo okej. Jedyne dolegliwości jakie mam to właśnie te stwardnienie takie dziwne w środku, może to jest jakieś naciągniecie penisa, które zrobiło sie przy próbie stosunku. Dziwny zapach i czasami pojawiało sie swędzenie napletka. W tym momencie np nie swędzi. Nie mam problemów z oddawaniem moczu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mateusz

Możliwe że nastąpiło złamanie penisa (obecny jest ból) , obecny twardy obszar może być wynaczynioną krwią. Zmian skórnych nie łączył bym z próbą stosunku. Aby rozwiać wątpliwości i podjąć prawdopodobnie konieczne leczenie operacyjne musi Pan zgłosić się do chirurga, który po zbadaniu oceni o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Czyli możliwe jest, że jest to grzybica + złamanie penisa? Ból pojawia się tylko gdy penis sztywnieje i np naprężam go. Żeby bezpłatnie się wyleczyć muszę najpierw pójść do lekarza rodzinnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mateusz

Lekarz POZ będzie też mógł ocenić czy jest to grzybica, nie można wykluczyć takiej opcji, choć z opisu nie wnioskowałbym tego. Złamanie penisa należy leczyć najszybcij jak to jest możliwe, Pańska historia ma już miesiąc więc prawdopodobnie niewiele będzie do zrobienia. Lekarz POZ wyda skierowanie do szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Lekarz rodzinny wypisał skierowanie na badanie moczu, krwi i do chirurga i kazał iść do niego we wtorek z wynikami. Powiedziałem mu, że na forum się dowiedziałem, że to może być jakieś złamanie. Powiedział, że raczej by obstawiał na jakąś infekcję. Oczywiście powiedziałem mu o tym, że jest troszkę bardziej wykrzywiony podczas *średniego* wzwodu i że od dołu penis ma coś twardego tak jakby mięsień był napięty i twardy. Ale też powiedziałem o dziwnym zapachu i o białym nalocie. Zobaczymy co wyjdzie z wyników i co powie chirurg bo lekarz rodzinny nie oglądał penisa a nie wiem jak chirurg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Byłem dzisiaj u chirurga... powiedziałem o dolegliwościach, sprawdził penisa, po dotykał i powiedział, że wszystko jest ok... powiedziałem mu o bólu przy średnim w zwodzie, wykrzywieniu i nalocie na penisie z nieprzyjemnym zapachem ale dalej mówił, że wszystko jest okej z chirurgicznego punktu widzenia. Powiedział, że powinienem brać ciepłe kąpiele i ewentualnie coś o jakiejś soli wspominał.... Zapytałem go, co jeżeli nie przejdzie to powiedział, że do urologa wtedy. Zapytałem też jaki czas mam czekać to powiedział, że z 3 miesiące jak mi nie przejdzie to do urologa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne zmiany wewnątrz penisa, jego zmniejszona czułość, osłabienia wzwodu mogą ustąpić samoistnie, ale nie z dnia na dzień czy z tygodnia na tydzień. 3 miesiące do nawet pół roku to normalny termin. Cierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem tylko nic z tych przypadłości powyżej nie mam. Mam biały nalot i brzydkim zapachu + skrzywienie penisa w prawo tak jakby przed sama żołędzią sie skrzywiał w prawo + w okolicach tego miejsca gdzie się skrzywia podczas średniego wzwodu i naprężania czuje ból. Nie jest on mocny lecz raczej drażniący...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×