Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ucisk w okolicy skroni i szczęki po chorobie zatok


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! pisze tutaj z nadzieją że ktoś mi pomoże... otóż miesiąc temu zachorowałem na zatoki (ból gardła, spływająca wydzielina zielono żółta, zatkany nos, brak smaku, ból głowy, nudności, osłabienie, problem z koncentracją) dostałem antybiotyk po tygodniu było ok czułem sie lepiej mineło kilka dni po czym znów dopadło mnie osłabienie brak smaku i ucisk w skroniach polikach i szczęce. Poszedłem do lekarza ogólnego który powiedział że to na tle alergicznym dostałem lek na 2tyg na próbe nie pomógł poszedłem znów do lekarza ogólnego który doszedł do wnisoku że to chyba jednak zatoki i dostałem lek sinupred po którym czułem sie lepiej ale uciski na skroniach i polikach nie znikały.W końcu dostałem sie do laryngologa który zlecił rtg zatok które wykazało że zatoki są ok i zdiagnozował u mnie podrażnienie błon śluzowych na tle alergicznym i znów dostałem lek na alergie tym razem na miesiąc biore ten lek 2tyg i uciski nie mijają. Ogólnie czuje się dobrze tylko te uciski są strasznie męczące dopadają mnie zazwyczaj po przebudzeniu i wieczorem tak sporadycznie czasem mam je przez cały dzień czasem tylko rano albo wieczorem. Czasami również mam uczucie że zatyka mi uszy. Czy ktoś spotkał sie już z takim przypadkiem? czy to rzeczywiście alergia, zatoki czy może coś innego? Musze wspomnieć że choruje na refluks przełyku i biore bioprazol. Prosiłbym o pomoc gdyż nie moge normalnie funkcjonować przez te uciski. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze u mnie wyglada tak samo. Nawet dostawalem leki antydepresyjne bo lekarz powiazal to ze soba gdyz mialem strasznego dola przez te objawy. Wszystkie objawy powrocily. Tzn w kwietniu chore zatoki, nastepnie angina ropna a teraz ten scisk w skroniach i oczy jakby chcialy wyskoczyc. Do tego problemy z zoladkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×