Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Janusz

Zielony mocz u nastolatka po zażyciu witamin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janusz
Mam 18 lat i wczoraj zażyłem 1 pigułę witaminy Vita Min Multiple Sport. Wystąpił zielony mocz.Czy to jest spowodowany małą ilością popicia herbaty? Jest szkodliwy? (czy wpłynął negatywnie na wątrobę i nerki) Czy nadal brać witaminy ? Co ile dni spożywać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper
Odradził bym ich stosowanie dopóki nie zasięgniesz porady lekarza rodzinnego pozrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodnik colt
Może jakieś felerne tabletki trafił? Ja biorę już od jakiegoś czasu takie https://www.pbc24.pl/product-zul-3913-Vita-min-Multiple-Sport-Mega-Caps-60kaps.html i nic mi po nich nie jest. Może rzeczywiście to kwestia ilości popicia, bo ja bardzo dużo popijam te tabletki. Nie widzę żadnych efektów ubocznych i jestem z nich zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×