Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Sporadyczny ból podbrzusza promieniujący do biodra


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu pobolewa mnie prawe podbrzusze nie jest to bol staly , nie odczuwam bolu przy naciskaniu miejsca ktore mnie pobolewa. Bol wystepuje w okolicy pachwiny,promieniuje czasem w strone biodra. wystepuje gdy podnosze czasem lewa noge, gdy nie rowno stane oraz gdy sie pochylam, np. do wziecia mojego dziecka na rece . Dodam ze bylam w ciazy i rowniez odczuwalam niewielki taki sam bol w ciazy jak i teraz gdzie moje dziecko ma juz rok. bylam u lekarza kiedy mialam silne bole naciskal mi na brzuch oraz podnosil prawa noge lecz nie odczuwalam wtedy tego bolu, wiec lekarz powiedzial ze to jest bol miesni i dal mi ibuprofen , po czym bol owszem ustapil lecz ponownie sie pojawil z dwojona sila wiec poszlam do szpitala i tam rowniez mnie badano po czym rowniez stwierdzono ze to bol miesni i kazano mi brac 3 razy dziennie ibuprofen oraz pomiedzy paracetamol, owszem bol po tym przechodzi lecz co jakis czas powraca nie jest silny lecz bardzo mnie martwi sparwa tego ze nie znam jego przyczyny. dodam rowniez ze bralam tabletki antykoncepcyjne cazzarette ktore przerwalam w grudniu . czy jest to mozliwe ze to jedenak miesnie ?? Jesli tak prosze o pomoc w tym jakis czynnosci nie powiennam robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Trudno mi określić co może być przyczyną tychże dolegliwości bez bezpośredniego badania. Być może podłożem jest jakaś patologia w zakresie kręgosłupa, więc radziłbym wykonać RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Oczywiście o tym wszystkim musi zadecydować lekarz po bezpośrednim badaniu. Dalsze postępowanie uzależniałbym od wyniku tego badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×