Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ostry, powtarzający się ból brzucha promieniujący do pleców


Gość alicja

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku tygodni zmagam sie z ostrym,nawracajacym bólem brzucha i pleców.Ból jest najczesciej zlokalizowany w centrum brzucha,potem promieniuje az do pleców.Leki przeciwbólowe nie pomagaja,jedyne co pomaga to trwanie w pozycji siedzacej wyprostowanej.Poszlam do lekarza,ale zapisal tylko leki przeciwbólowe.Kiedy ból znowu nastapil udalam sie do szpitala gdzie stwierdzono infekcje ukladu moczowego spowodowana bakteria.Otzrymalam antybiotyk,ale gdy skonczylam go zazywac zaledwie dzien pózniej ból powrócil z jeszcze wieksza sila.Nie wiem co robic poniewaz jest to nie do wytrzymania i jest to tak silny ból,ze tylko placze,bo nic do tej pory nie pomoglo.prosze o pomoc.dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zrobić usg brzucha, być może to kamienie w woreczku żółciowym. Objawy są podobne, ból promieniuje do pleców. Ja miałam podobne objawy i okazało się, że to kamienie. Obecnie jestem 2 tygodnie po laparoskopii woreczka i jest ok. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz,juz bylam na skraju zalamania,nie mozna bylo ztym bólem wytrzymac.Poszlam do lekarza poraz kolejny,nie zostalam sjierowana na usg,praktycznie nic sie nie zmienilo.Mieszkam w Anglii od 4 lat,za kazdym razem jak ide do lekarza to kazdy problem jest bagatelizowany(takie mam odczucie)bo tylko lekarze przepisuja mi srodki porzeciwbólowe,co jest nie do pomyslenia!wiec wyszlo na to,ze usg mi nie zrobia.nie jestem wystarczajaco chora aby mnie na usg wyslac.paranoja.no ale juz sie umówilam na wizyte w Polsce u lekarza,wiec mam nadzieje,ze dowiem sie co mi dolega.dziekuje jeszcze raz za odpowiedz.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×