Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jąder, kłucie w brzuchu i częste kontuzje pachwiny


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof

Witam codziennie uprawiam sport. Jakiś czas temu ćwicząc na siłowni brzuszki wyskoczyła mi jakaś *bania* z prawej strony wystraszyłem się położyłem się na ziemi i rozciągnąłem brzuch i zniknęło. I nic dalej nie było dalej sobie ćwiczyłem brzuszki ale kiedy zaczął się okres rozgrywek piłkarskich zacząłem dostawać kontuzji pachwiny, mięśnia dwugłowego, ostatnimi czasy ból jąder podczas spania i jak mi się wydaje tętnicy lub żyły jądra i kłucia po oby dwóch stronach brzucha, uczucia ciepła w brzuchu */ . Byłem u lekarza rodzinnego po zbadaniu przepisał mi no - spę. Nic nie pomogło poszedłem do drugiego. Skierował mnie do chirurga, on stwierdził, że to przepuklina lewostronna i od razu chciał się umawiać na operację odpowiedziałem że się zastanowię bo chciałem być pewien, bo w między czasie dalej chodziłem na siłownię i ćwiczyłem brzuszki już nie tak ostro ale ćwiczyłem czy też przysiady bez pasa i nic aż tak nie bolało i nie czułem się żeby położyć się na stół. Ale po wizycie chyba ze strachu zaczęło mnie wszystko pobolewać jak wyżej pisałem + nawet kłocie czasami w plecach po lewej stronie (jakby nerka*/) czy podczas seksu w pozycji klasycznej kłucie po oby dwóch stronach w pachwinie. Od 2 tygodni zrezygnowałem z siłownii udałem się na ostry dyżur doktor zrobił mi usg - nic, rtg -nic, badanie dotykowe - nic(wolna przepuklina), krew, mocz wyniki - bardzo dobre i opowiedziałem mu wszystko tak JW. A jego rozpoznanie to że mam początki przepukliny i chyba żylaki podwiązka gdzie chyba z stąd ból jąder dostałem skierowanie do urologa i mam nic nie dźwigać he a mam 24 lata czynnie uprawiam sport to niemożliwe*/ I teraz nie wiem iść do tego urologa na badanie dopllerowskie i pewnie powie mi że mam żylaki i że trzeba operować + pójdę jeszcze do następnego chirurga o spytanie czy w końcu mam tą przepuklinę i zrobią mi 3 cięcia na brzuchu:D (bo z tego co czytałem tutaj. Jeśli się ma przepuklinę to się operuje lub nie ma się i nic a nie chodzi z nią przecież sama się nie wyleczy) A czuję się dobrze nie mam problemów z odczuwaniem bólu podczas oddawaniem moczu,itp, kaszlu, kichania ziewania, wytrysku, schylania, przysiadów tylko to ciepło w brzuchu i lekkie przejścia bólu z brzucha do pachwiny. Jestem z Częstochowy polećcie jakiegoś lekarza na śląsku. pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×