Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pobyt w szpitalu i zwolnienie lekarskie po cholecystektomii


Gość Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna

W maju czeka mnie usunięcie pęcherzyka żółciowego,mam pytania: jak długo pacjent pozostaje w szpitalu zakładając,że nie będzie komplikacji, oraz w przypadku dokończenia zabiegu metodą klasyczną tj.skalpelem? Jak długie jest zwolnienie lekarskie w przypadku kobiety pracującej fizycznie w sklepie mięsnym-dźwiganie skrzynek,krojenie,pakowanie,sprzątanie,sprzedaż etc.?-po laparoskopii, oraz po ilu dniach zdejmuje się szwy? Mam 30lat.ogólny stan zdrowia dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

jak długo pacjent pozostaje w szpitalu zakładając,że nie będzie komplikacji, - około 3 dni oraz w przypadku dokończenia zabiegu metodą klasyczną tj.skalpelem? - około 6-7 dni Jak długie jest zwolnienie lekarskie w przypadku kobiety pracującej fizycznie? - po laparoskopowej metodzie około miesiąc, po klasycznej około 2 miesięcy po ilu dniach zdejmuje się szwy? - po około 10-14 dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po laparoskopii woreczka dostałam zwolnienie na 1 m-c, mija 12 maja, a tu niespodzianka: wezwanie do ZUS na badanie przez lek. orzecznika. Pracuję fizycznie przy maszynach w zakł. produkcyjnym. Czy taka kontrola może mi się do czegoś *przyczepić? Lek. chirurg sam mi dał tak długie zwolnienie, więc nie rozumiem skąd ta kontrola? Z dok.med. mam tylko wypis ze szpitala z info o morfologii, usg przed zabiegiem oraz zalecenia lekarskie i oczywiście liczbę dni w szpitalu i na l4, czy to wystarczy? Proszę o odp 29latka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×