Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w okolicy pęcherza moczowego


Gość Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adrian

Witam. Mam 17lat. Od 3 dni boli mnie miejsce powyżej pęcherza po prawej stronie. Ból jest na tyle dziwny bo boli mnie wtedy gdy dotknę tego obszaru. Można powiedzieć że bolą mnie włosy łonowe po prawej stronie. Znalazłem taki punkt tego bólu, nie znalazłem jakieś wielkiej różnicy między lewą stroną. Ból jest gdzieś na wysokości bioder blisko kości na środku pęcherza, ale od prawej strony Znalazłem podobny problem na innym forum. Jakiś chłopak wypowiadał się o tym problemie. Ktoś odpisał mu, że to może być rodzaj przeziębienia jakiegoś. Ale jak może być to przeziębienie jak nie boli mnie pęcherz bo cykl chodzenia do łazienki w celach fizjologicznych jest normalny i nie mam przy tym żadnych problemów. Ból nie jest mocny gdy dotknę, ale czuje się tak jak by to miejsce było podrażnione, ale nie jest żadnej wysypki, żadnego zaczerwienienia nic. Dodam, że jestem alergikiem z astmą oskrzelową nie wiem czy to może być z tym związane. Proszę o odpowiedź i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Być może to jakiś stan zapalny spojenia łonowego (miejsca styku dwóch kości łonowych). Trudno mi określić bez bezpośredniego badania. Jeśli dolegliwości nie wycofają się samoistnie w przeciągu kliku dni radziłbym w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×