Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle pod kolanem przy zginaniu nóg


Gość David

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, boli mnie kolano lewe od dołu, dokładnie kiedy trzymam dłużej kolano w zgięciu albo gdy np wchodze po schodach i je zginam czy przy przysiadach (kiedy utrzymuje na nim swoj ciężar) to mnie boli i niewiem co to może być. Miałem 3 tygodnie temu ściagna szyne gipsową (ale to było zwiazane z złamaniem palca u nogi) zakrzepy sie nie robily, zastrzyki bralem. Wszystko bylo ok, wiec to chyba nie ma zwiazku z tym bolem, bo minely juz 3 tygodnie. Nie jest sine, ani zaczerwienione, po prostu mnie boli gdy ide po schodach i przenosze na ta noge ciezar ciala. Natomiast, zastanwiam sie czy to nie przez to ze teraz mialem zwolnienie z Wychowania Fizycznego i wogole nie cwiczylem, dokladnie zabolało mnie kiedy w czwartek pierwszy raz od prawie 2 miesiecy kopnąłem pilke lewą nogą i to bez rozgrzewki, wtedy mnie zabolało i teraz gdy zginam kolano to mnie tam boli z tyłu. Co to moze byc i co mam z tym zrobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę żeś młody i miałeś trochę problemów złamaniowych . Nie przejmuj się , to minie . Po prostu szyna zmuszała cię do innego chodzenia a tym samym pracowały inne grupy mięśni nie koniecznie te co fizjologicznie powinny . Na stówę będzie u Ciebie spoko i wszystko najdzie na swoje . Gorzej u mnie . Rypie mnie pod kolanami już 2 lata i nie popuszcza tylko pobiera coraz bardziej . Obecnie już nie usiądę na niskim stołeczku , nie mówiąc o przysiadzie - takim w kucki . Najgorzej mam w CPNie przy pompowaniu i jak się wentyle ustawią na dole { w 99% przypadków tak jest } . Wtedy to dupa w górze bo i przyklęknąć nie wypada . I tak to jest , ale ja już jestem stary dziaT i nie bardzo się przejmuję bo nie wiele zostało . Boję się tylko wózka na starość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×