Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pogłębiona lordoza lędźwiowa i skrzywienie kręgosłupa


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od 3 lat mam schorzenie kregoslupa spowodowane zlymi cwiczeniami na silowni. Objawy sa takie takie ze nie moge biegac, gdyz odczuwam wtedy bol w obu udach i kuleje przez nastepne 2 dni. Wykonalem rezonans magnetyczny który wykazał: - Pogłębiona lordoza lędzwiowa - Niewielkie prawostronne skrzywienie kręgosłupa - Cechy częsciowego odwodnienia tarcz m-kręgowych L4/5 oraz L5/S1 - Bez cech przepukliny i ciasnoty miedzykregowej Proszę o pomoc, czy jest mozliwe wyleczenie tego albo chociaż złagodzenie skutków. z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam na imię kamila obecnie jestem nie całe 2 miesiące po operacji operowano mnie na Uni Lubeskiej w szczecinie na Neurochirurgi Dziecięcej PUM miałam silne bóle w okolicy dolnej cz.. lewej strony i z prawej lekarze stwierdzili niewielką wypuklinę jądra miażdżystego wykonano badanie KT jz rozpoznaniemL5i S1 w przebiegu dyskopatii odcinka L5/s1Kręgosłupa celem leczenia operacyjnego z rok czasu mnie bolało myslałam że oszaleje z tym bólem i co z tego jestem po operacji nie mam już drętwień ale dalej boli mnie masakra to samo się powtarza jeszcze czekam na rehabilitację bo są takie kolejki i na USG dopiero w czerwcu kolejki a mnie boli dalej co mam robić proszę o pomoc o dobrą radę bo ból coraz gorszy ćwiczę systematycznie 3 razy dziennie nic pomału nic na siłę nie robię a ból nie ustępuje dalej boli i rwie proszę o pomoc ...dobrą radę co robić dalej mam w tym kierunku bo to już mnie męczy czekam na Usg ciekawe co wykaże martw mnie już to bo jestem na zasiłku chorobowym i chcę pracować normalnie z tym kręgosłupem ale widzę że nie ma żadnej poprawy zmartwiona kamila o odp dobrego lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×