Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Drętwienie ręki i kręgosłupa po zapaleniu pochewek trzaskających palców


Gość viktoriaaa26 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość viktoriaaa26 lat

Moj problem polega na tym otoz jestem po operacji reki mialam zapalenie pochewek i trzaskajacych palcow teraz mam kolejna operacje na druga reke w tym samym zakresie od niedawna kiedy sciskam dlon w piesc gdzie byla operowana reka (prawa)nie czuje ze sciskam mam wrazenie jakby moje miesnie byly oslabione reka mi dretwieje az do lokcia gdy pisze dlugopisem szybko mi sie ta reka meczy cierpnie kregoslup tez mnie boli na odcinku ledzwiowo-krzyzowym nie moge czasem wstac z lozka musze powoli wstawac i sie powoli wyprostowac gdy siedze za dlugo tez mnie boli kregoslup a wtedy gdy mam wstac to jest potworny ból w nocy dretwieje mi prawa noga a gdy leze na boku i mam noge na nodze to dlugo w takiej pozycji nie poleze poniewaz cierpnie mi ta noga mniewam skurcze palca u nogi doszedl mi rowniez prawy bark swobodnie podniose reke do gory wtedy gdy nieco do przodu badz do tylu odchyle ramie mam czasem problem zeby zapiac stanik unikam ruszania barkiem bo sprawia mi to za duzy bol nawet nie potrafie okreslic gdzie mnie dokladnie boli czy w okolicy ramienia czy w okolicy obojczyka jedynie co czuje to ucisk w trakcie wykonywania czynnosci tym ze barkiem PROSZE o porade mam wizyte u ortopedy dopiero za miesiac i nie wiem czy nie lepiej od razu wybrac sie prywatnie do neurologa boje sie ze to cos powaznego nie mialam RTG kregoslupa nigdy ani innych szerszych badan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×