Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anna z Krakowa

Mały ruchomy guz pod skórą na kolanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna z Krakowa
Witam. Od dosc dluzszego czasu mam powazny problem. Mianowicie odczowam bol calej lewej strony ciala z dretwieniem w niektorych okolicach np. reka i fragmety skory przy lopatce i kregoslupie. Odczowam rowniez silne bole kolana po tej samej stronie ciala. Niedawno wyczulam na tym kolanie tysz pod skora malego gozka ktory jest ruchomy. Nie jest ob bolesny, natomiast rosnie. Niepokoi mnie to gdyz wraz z wyzej wymieninymi dolegliwosciami to nie brzmi zbyt dobrze. Pare miesiecy temu przebylam leczenie na Pulmonary embolism i DVT. Jestem nadal na warfarynie. Bardzo prosze o pomoc. Czy to wszystko ma jakies powiazanie? Czy ten gozek w tym miejscu moze byc niebezpieczny? Pozdrawiam i dziekuje. Anna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej zgłosić się do lekarza. Bez badania (prawdopodobnie również neurologicznego) i dokładnego wywiadu nie da się postawić rozpoznania. Najlepiej nie lekceważyć dolegliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby człowieka zdjęcia http://www.bolimnie.com/galeria-chorob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.