Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opadanie penisa po założeniu prezerwatywy


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, od niedawna mam problem , związałem się z dziewczyną, jestem z nią już 2 miesiące, niedawno zaczęliśmy współżycie, 2 razy już nam nie wyszło a wyglądało to tak że po założeniu prezerwatywy penis mi opadał i nie można było go w stanie doprowadzićdo wzwodu, wczoraj wreszcie nam się udało choć wiedziałem że nie miałem pełnego wzwodu, miałem problemy ze skierowaniem członka w pochwe dlatego troche sie stresowałem ale podczas gry wstępnej penis normalnie stoi, a przy wkładaniu go w pochwe erekcja opada ( wczoraj nie używaliśmy prezrwatyw) ale ten stosunek zakończył się niepowodzeniem ponieważ zakończyliśmy go po jakiś 3ch minutach( to był mój pierwszy stosunek w życiu, jej nie ), chciałbym się dowiedzieć co mam robić podczas stosunku staram się myśleć o przyjemnych rzeczach, chciałbym uprawiać seks w prezerwatywach a nie bez lecz penis opada, jak mam się odstresować bo staram się nie stresować a i tak moja podświadomość jest inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko kwestia psychiki. Z upływem czasu będzie coraz lepiej. Proszę się nie martwić tylko ciągle próbować w różny sposób. To Twój pierwszy raz. Powoli wszystko się unormuje. Jeśli problem będzie się ciągle utrzymywał trzeba w tej sprawie skonsultować się z seksuologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×