Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nawrót ostrego bólu w boku


Gość Paula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam We wrześniu leżałam w szpitalu z powodu ostrego bólu w boku z prawej strony. Ból był ta ostry, że nie byłam w stanie się ruszać i leżałam pod kroplówkami. Lekarza nie zidentyfikowali mi dolegliwości. Miałam robione 3 razy badanie ginekologiczne, 3 razy USG. Wszystko niby jest ok, narządy są w normie. Jednak dalej nie ma przyczyny. Po pobycie w szpitalu przez 3 miesiące było dobrze. Od 2 dni ból zaczął powracać. Na razie jest nie tak mocny. Czy może mi Pan doradzić jakieś badania, albo co mam z tym zrobić? pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co oznacza bok z prawej strony. Myślę, że chodzi Pani o brzuch. W takim przypadku należałoby być może wykonać RTG odcinka lędźwiowego kręgosłupa (ból może być związany z patologią w zakresie kręgosłupa), zastanowić się nad wykonaniem kolonoskopii, a jeśli ból umiejscowiony jest w górnej części brzucha gastroskopii. Proszę z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza. On po badaniu musi sam zadecydować o odpowiednich badaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodziło o brzuch (przepraszam za niejasne określenie). Co do rtg odcinka lędźwiowego kręgosłupa to mam stwierdzone zwężenie przestrzeni międzykręgową L5-S1. Byłam u 3 lekarzy i każdy z nich powtarza mi że to nie jest powiązane z kręgosłupem i odsyłają mnie do ginekologa, chociaż ból jest mniej więcej pod żebrami. Czy powinnam się udać do jakiegoś konkretnego specjalisty? z jakiejś konkretnej specjalizacji czy do lekarza pierwszego kontaktu? dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×